Barevný podzim

Podzimní dětský tábor
„Barevný podzim“ 
je vhodný pro školní děti od 7 do 15 let

Přehled turnusů a volných míst

1. turnus

25. 10. - 30. 10. 2019

Barokní statek Benice a hřebčín Favory pro sezonu 2019 opět připravuje dětské tábory na někdejším statkářském dvoru zámku Konopiště. Děti se seznámí s kladrubskými koňmi a budou v kontaktu s poníky, oslíky, prasátky, ovečkami, kozami a lamou, labutěmi, pávy i domácí drůbeží. Tábor je vhodný pro děti od 7 do 15 let.

Začátek a konec tábora

Tábor probíhá od pátku 25.10.2019 do středy 30.10.2019. Příjezd dětí na tábor a předání dokumentů rodiči je v neděli od 16:00 do 18:00 hodin. Turnus je zakončen ve středu odjezdem mezi 15:00 a 17:00 hodinou.

 

Program tábora

Podzimní tábor pro školáky bude nejen o koních a hospodářských zvířatech, ale také o podzimním tvoření!

Děti stráví co nejvíce času venku (s ohledem na podzimní počasí) v minizoo u hospodářských zvířat a poníků, svezou se na koni a v teple klubovny u kamen se bude vyrábět a tvořit a zábavnou formou učit něco z teorie chovu koní a jezdectví.

 

Ubytování

Děti jsou ubytované ve dvou- a třílůžkových pokojích v penzionu v areálu Barokního statku Benice s vlastní koupelnou a toaletou.

 

Bezpečnost

Povinnou výbavou jsou pevné boty (pohorky), holínky a pláštěnka. Dále dejte dítěti dlouhé kalhoty a triko s dlouhými rukávy. Tábor je vhodný pro děti starší 7 let do 15 let.

 

Doprovodný program

O táborový program se starají vedoucí s dlouholetými zkušenostmi v oboru práce s dětmi a mládeží. Jsme připraveni i na nepřízeň počasí a dětem umíme připravit zábavný program v prostorách špejcharu. Určitě nás navštíví i spousta zajímavých lidí se zajímavými povoláními…

 

Stravování

Stravování táborníků je připravováno z čerstvých surovin. Pro děti bude každý den připravena snídaně, dopolední a odpolední svačina, oběd a večeře, včetně zajištění celodenního pitného režimu. Respektujeme individuální dietu u dítěte, zdravotní a/nebo vegetariánskou.

 

Lékařská péče

Je zajištěna ve spolupráci s nemocnicí Rudolfa a Stefanie v Benešově (11 km).

 

Cena

Turnus stojí 5.500,- Kč včetně DPH za osobu. Cena zahrnuje asistovaný program u zvířat, stravování 5x denně a pitný režim, ubytování v penzionu, celodenní program a výdaje na táborové hry a odměny.

 

Uzávěrka přihlášek a úhrada ceny

Podzimní turnus stojí 5.500,- Kč včetně DPH za osobu. Fakturu Vám zašleme na základě registrace v našem online formuláři. Účastnický poplatek je nutno zaplatit co nejdříve po obdržení faktury, v případě neuhrazení ve splatnosti faktury bude registrace a účast na táboře pro přihlášené dítě ZRUŠENA.

Upozorňujeme, že můžete žádat u svého zaměstnavatele o příspěvek na dětský tábor pro vaše dítě. Vystavíme fakturu pro zaměstnavatele rodiče. Zařazení dítěte na tábor po úhradě poplatku potvrdíme e-mailem.

Storno podmínky

Zákazník má právo kdykoliv před zahájením akce zrušit svou účast, a to písemným oznámením. Zrušení účasti nastane okamžikem doručení tohoto oznámení. Pořadatel má právo na stornovací poplatky z ceny letního tábora a to ve výši:

·       0% při zrušení do 30.9. daného roku

·       50% při zrušení do 10.10. daného roku

·       100% při zrušení po 10.10. daného roku či při nenastoupení na přihlášený tábor.

Stornovací poplatky se neplatí pokud zákazník za sebe vyšle náhradníka, který písemně potvrdí, že souhlasí se všeobecnými podmínkami pro účast na táboře a doloží potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor.

 

Těsně před odjezdem:

Oblečení: Spodní prádlo, ponožky, trička, mikiny, svetr (jiné teplejší oblečení), kalhoty, tepláky (tepláková souprava), oblečení na spaní, bunda, pláštěnka, pevné boty – pohorky, holiny, tenisky, přezůvky, čepice nebo šátek.

Ostatní: funkční baterka – nejlépe čelovka (příp. náhradní baterie), malý batoh na výlety, plastová láhev na pití, zápisník, psací potřeby, spínací špendlík, několik kolíčků, kapesné dle vlastního uvážení.

Co nebrat: Mobilní telefony, tablety, notebooky, řetízky, náramky, prstýnky či jiné cennosti.

Potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor se odevzdávají při předání dítěte vlastnoručně podepsané rodiči nebo zákonnými zástupci dítěte do rukou vedoucího tábora v neděli od 16 hodin při předání dítěte na tábor. Ke stažení jsou na našich stránkách. Případně po vyžádání zašleme emailem.

Více informací Vám rádi poskytneme na níže uvedených kontaktech.

 

Srdečně se na Vás těšíme!
FAVORY CAMPER TEAM

Proč právě u nás?

  • v roce 2019 probíhá již 23. táborová sezóna,
  • jsme jedním ze soukromých chovatelů kladrubských koní v České republice,
  • barokní statek Benice má nejen bohatou historii, ale je umístěn uprostřed lesů a pastvin,
  • zvířata na statku žijí přirozeně a jsou zvyklá na děti,
  • pro děti je připraven program bez televize a notebooku a mobilních telefonů,
  • děti se dozví o chovu koní, řemeslech a něco si i vyzkoušejí vyrobit a vytvořit
  • děti tráví čas aktivně a kreativně.