Jazykový tábor

JAZYKOVÉ POBYTY NA STATKU BENICE

Kontakt:

Jipka moje jazykovka, s.r.o.
Karlínské náměstí 8, 186 00, Praha 8
Telefon: +420 224 210 422
E-mail: vyuka@jipka.cz

1. turnus

1. 8. – 6. 8. 2021

2. turnus

8. 8. – 13. 8. 2021

3. turnus

15. 8 – 20. 8. 2021

Jazykový víkend pro děti

25. 6. – 27. 6. 2021

Jazykový víkend pro děti, Benice, 2990 Kč/os.

O jaký typ kurzu jde?

 • Jazykový pobytový víkend představuje jedinečné spojení letního dětského tábora a zážitkové výuky angličtiny.
 • V dopoledních hodinách probíhá výuka ve školicím centru přímo na statku, odpoledne jsou věnovaná táborovým aktivitám, které probíhají v cizím jazyce.
 • Součástí statku jsou také koňské stáje a mini Zoo, kde se děti mohou seznámit s péčí o domácí zvířata (ovečky, labutě, pávi, poníci, osli a další).
 • Celý program je veden v angličtině za minimálního využití češtiny.

Pro koho je kurz určený?

 • Víkend je určen pro děti ve věku 8 až 15 let.
 • Jednotlivé skupiny jsou rozděleny na dvě věkové kategorie (8 – 11 let a 12 – 15 let).

Jaké jsou výukové materiály?

 • Výukové materiály jsou v ceně kurzu a zajistí je lektor.

Kdo kurz vyučuje?

 • Výuka je vedena českým lektorem.

Kde se kurz koná a jak se tam dostanu?

 • Tábor se koná v prostředí Barokního statku Benice, který se nachází 11 km od Benešova u Prahy.
 • Doprava na místo a z místa konání je individuální a není zahrnuta v ceně kurzovného.

Kdy se kurz koná?

 • Nástup dětí na tábor je v pátek 25. 6. ve 14:00.
 • Ukončení tábora je v neděli 27. 6. ve 14:00.

Jak je o děti postaráno?

 • Dětem je 5x denně připravována strava z čerstvým surovin (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře).
 • Celodenní pitný režim je samozřejmostí.
 • Jsme připraveni na speciální stravovací návyky dětí (vegetariánská strava, zdravotní strava – celiakie, diabetes aj.)
 • Děti jsou ubytovány ve 2 až 4 lůžkových pokojích v místním penzionu (koupelna se sprchovým koutem a WC jsou součástí každého pokoje).
 • Na statku je stále přítomen zdravotník a odborně vyškolený personál.
 • Lékařská péče je zajištěna v nemocnici Rudolfa a Stefanie, a. s., v Benešově (11 km).

Požadované dokumenty k nástupu na jazykový víkend:

 • posudek o zdravotní způsobilosti*
 • platné potvrzení o testu na bázi PCR/POCP, prodělání nemoci covid-19, popř. samotest.

*Tento dokument Vám zašleme před začátkem tábora.

 Jazykový tábor 

Barokní statek Benice ve spolupráci s jazykovou školou JIPKA připravili pro sezonu 2021 letní dětský tábor „Anglicky na statku“. Děti bydlí na penzionu ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Seznámí se s každodenní péčí o domácí zvířata. Mohou pozorovat kladrubské koně a být v kontaktu s poníky, oslíky, prasátky, ovečkami, kozami a lamou, labutěmi, pávy i domácí drůbeží. To vše v angličtině pod vedení zkušených lektorů. Tábor je vhodný pro děti od 8ti do 15ti let. Součástí tábora je i bohatý program včetně celotáborové hry.

Kontakt:

Jipka moje jazykovka, s.r.o.
Karlínské náměstí 8, 186 00, Praha 8
Telefon: +420 224 210 422
E-mail: vyuka@jipka.cz

Začátek a konec tábora

Tábor probíhá v šestidenních turnusech v červenci a srpnu. Příjezd dětí na tábor a předání dokumentů rodiči je v neděli od 16.00 hodin. Turnus je zakončen další pátek v 16 hodin. Doprava na místo a z místa konání je individuální.

 

Program tábora

Děti čeká řada tradičních i speciálních táborových aktivit. Neminou je táborové hry, opékání buřtů ani bojovka. Většina programu probíhá v angličtině a dopolední blok je věnován přímo výuce jazyka pod vedením zkušených lektorů. Díky hrám a soutěžím si děti zvyknou jazyk opravdu používat a často si ani nevšimnou, že se učí. Po celou dobu si navíc povedou táborový deníček a zapracují tak na svých vyjadřovacích schopnostech. Výjimečné je i prostředí, kde se celý program odehrává. Děti se na Barokním statku v Benicích seznámí s tradičním životem na hospodářském stavení. Vyzkouší si, jak se pečuje o všechna místní zvířátka a na koních a ponících se i projedou. Z tábora si děti odnesou mnoho zážitků, nové vědomosti, přátelství a vzpomínky na další skvělé léto…

Ubytování

Děti jsou ubytované ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a toaletou v krásném penzionu přímo v barokním statku Benice, kde jsou také učebny pro dopolední výuku. Večerní aktivity pak probíhají v areálu letního tábora na louce u statku.

Bezpečnost

Pro lepší pohodlí doporučujeme pevné boty a holiny, dále dlouhé kalhoty a triko s dlouhými rukávy. Samozřejmostí je stálá přítomnost zdravotníka a odborně proškoleného personálu. Jazykový tábor je vhodný pro děti, které mají rádi přírodu a zvířata a jsou starší 8 let.

Stravování

Stravování táborníků je připravováno z čerstvých surovin. Pro děti bude každý den připravena snídaně, dopolední a odpolední svačina, oběd a večeře, včetně zajištění celodenního pitného režimu. Respektujeme individuální dietu u dítěte, zdravotní a/nebo vegetariánskou.

Lékařská péče

Je zajištěna ve spolupráci s nemocnicí Rudolfa a Stefanie v Benešově (11 km).

Těsně před odjezdem:

Oblečení: Spodní prádlo, ponožky, trička, mikiny, svetr (jiné teplejší oblečení), kraťasy, kalhoty, tepláky (tepláková souprava), oblečení na spaní, plavky, bunda, pláštěnka, pevné boty – pohorky, holiny, tenisky, žabky, čepice nebo šátek.

Ostatní: deka na venkovní aktivity, polštářek dle potřeby dítěte, funkční baterka (příp. náhradní baterie), malý batoh na výlety, plastová láhev na pití, zápisník, psací potřeby, spínací špendlík, několik kolíčků, kapesné dle vlastního uvážení.

Co nebrat: Mobilní telefony, tablety, notebooky, řetízky, náramky, prstýnky či jiné cennosti.

Potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor se odevzdávají při předání dítěte na tábor fyzicky podepsané rodiči nebo zákonnými zástupci dítěte do rukou vedoucího tábora v neděli od 15 hodin. Ke stažení jsou na našich stránkách. Případně zašleme emailem.

Cena

Turnus stojí 6 790,- Kč včetně DPH za osobu. Cena zahrnuje jazykovou výuku v průběhu šesti dnů, výukové materiály, asistenci lektora v průběhu celého pobytu na statku a u zvířat, povídání s veterinářem a o řemeslech, stravování 5x denně a pitný režim, ubytování na penzionu, odpolední a večerní doprovodný program a výdaje na táborové hry a odměny.

Uzávěrka přihlášek a úhrada ceny

Turnus stojí 6 790,- Kč  včetně DPH za osobu. Fakturu Vám zašleme na základě registrace v našem online formuláři. Účastnický poplatek je nutno zaplatit co nejdříve po obdržení faktury, v případě neuhrazení ve splatnosti faktury bude registrace a účast na táboře pro přihlášené dítě ZRUŠENA. Upozorňujeme, že můžete žádat u svého zaměstnavatele o příspěvek na tento letní dětský tábor pro vaše dítě. Vystavíme fakturu pro zaměstnavatele rodiče. Zařazení dítěte na tábor po úhradě poplatku potvrdíme e-mailem.

Storno podmínky

Zákazník má právo kdykoliv před zahájením akce zrušit svou účast, a to písemným oznámením. Zrušení účasti nastane okamžikem doručení tohoto oznámení. Pořadatel má právo na stornovací poplatky z ceny letního tábora a to ve výši:

 • 0% při zrušení do 31.5. daného roku
 • 50% při zrušení do 15.6. daného roku
 • 100% při zrušení po 15.6. daného roku či při nenastoupení na přihlášený tábor.

Stornovací poplatky se neplatí pokud zákazník za sebe vyšle náhradníka, který písemně potvrdí, že souhlasí se všeobecnými podmínkami pro účast na táboře a doloží potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor.

Více informací Vám rádi poskytneme na níže uvedených kontaktech

 
Srdečně se na Vás těšíme!
FAVORY CAMPER TEAM a jazyková škola Jipka Praha

Proč právě u nás?

 • v roce 2021 zahajujeme již 25. táborovou sezónu,
 • zvířata na statku žijí přirozeně a jsou zvyklá na děti,
 • dítě pozná život na statku a pod vedením zkušených lektorů si obohatí slovní zásobu,
 • pro děti je připraven bohatý program v angličtině bez televize a notebooku,
 • děti se dozví o řemeslech na statku a něco si i vyzkoušejí „na vlastní kůži“,
 • jsme jedním z největších soukromých chovatelů kladrubských koní v České republice,
 • barokní statek Benice má svou bohatou historii a je uprostřed lesů a pastvin.