Jazykový tábor

Hledáte to správné místo pro letní tábor?

Bezpečné zázemí, kde Vaše dítě prožije skvělé prázdniny?

Jste správně v Barokním statku Benice.

Barokní statek Benice ve spolupráci s jazykovou školou JIPKA připravili pro sezonu 2021 letní dětský tábor „Anglicky na statku“. Děti bydlí na penzionu ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Seznámí se s každodenní péčí o domácí zvířata. Mohou pozorovat kladrubské koně a být v kontaktu s poníky, oslíky, prasátky, ovečkami, kozami a lamou, labutěmi, pávy i domácí drůbeží. To vše v angličtině pod vedení zkušených lektorů. Tábor je vhodný pro děti od 8ti do 15ti let. Součástí tábora je i bohatý program včetně celotáborové hry.

Začátek a konec tábora

Tábor probíhá v šestidenních turnusech v červenci a srpnu. Příjezd dětí na tábor a předání dokumentů rodiči je v neděli od 16.00 hodin. Turnus je zakončen další pátek v 16 hodin. Doprava na místo a z místa konání je individuální.

 

Program tábora

První den se děti ubytují, bude probíhat seznamování dětí a zároveň prohlídka okolí. Další dny bude dopoledne probíhat výuka a odpoledne se děti učí starat o zvířata na statku, a to formou asistované péče. Děti se také dozvědí více o řemeslech, která se v minulosti i dnes na statcích používala. Děti se mohou také svézt na poníkovi i na koni.

Kromě tradiční výuky angličtiny se děti mohou hned první den pobytu těšit na prohlídku statku a jeho okolí.

Večer mají děti soutěže a táborák pod širým nebem s opékáním buřtů. Jeden z podvečerů týdenního pobytu je tradičně věnován oblíbeným besedám s veterinářem a kovářem, kteří již léta ošetřují zvířata na statku Benice a v hřebčínu Favory. Tyto besedy bývají pro děti velmi zábavné a pan doktor Kot velmi rád přidává zábavné historky ze života nejen benických zvířat. Jeden den stráví děti na výletě v krásném Posázaví.

 

Ubytování

Děti jsou ubytované ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a toaletou v krásném penzionu přímo v barokním statku Benice, kde jsou také učebny pro dopolední výuku. Večerní aktivity pak probíhají v areálu letního tábora na louce u statku.

 

Bezpečnost

Pro lepší pohodlí doporučujeme pevné boty a holiny, dále dlouhé kalhoty a triko s dlouhými rukávy. Samozřejmostí je stálá přítomnost zdravotníka a odborně proškoleného personálu. Jazykový tábor je vhodný pro děti, které mají rádi přírodu a zvířata a jsou starší 8 let.

 

Doprovodný program

Děti zažijí i velkou táborovou hru, večerní táborák pod širým nebem, budou psát anglicky deník a zažijí nevšední statkářský život. Vedle koní poznají i další domácí zvířata žijící u nás na statku Benice. O táborový program se starají rodilí mluvčí a vedoucí s dlouholetými zkušenostmi v oboru práce s dětmi a mládeží. Jsme připraveni i na nepřízeň počasí a dětem umíme připravit zábavný program v prostorách špejcharu.

 

Stravování

Stravování táborníků je připravováno z čerstvých surovin. Pro děti bude každý den připravena snídaně, dopolední a odpolední svačina, oběd a večeře, včetně zajištění celodenního pitného režimu. Respektujeme individuální dietu u dítěte, zdravotní a/nebo vegetariánskou.

 

Lékařská péče

Je zajištěna ve spolupráci s nemocnicí Rudolfa a Stefanie v Benešově (11 km).

 

Těsně před odjezdem:

Oblečení: Spodní prádlo, ponožky, trička, mikiny, svetr (jiné teplejší oblečení), kraťasy, kalhoty, tepláky (tepláková souprava), oblečení na spaní, plavky, bunda, pláštěnka, pevné boty – pohorky, holiny, tenisky, žabky, čepice nebo šátek.,

Ostatní: Spacák, polštářek, deka a/nebo karimatka, funkční baterka (příp. náhradní baterie), malý batoh na výlety, plastová láhev na pití, zápisník, psací potřeby, spínací špendlík, několik kolíčků, kapesné dle vlastního uvážení.

Co nebrat: Mobilní telefony, tablety, notebooky, řetízky, náramky, prstýnky či jiné cennosti.

Potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor se odevzdávají při předání dítěte na tábor fyzicky podepsané rodiči nebo zákonnými zástupci dítěte do rukou vedoucího tábora v neděli od 15 hodin při předání dítěte na tábor. Ke stažení jsou na našich stránkách. Případně zašleme emailem.

 

Cena

Turnus stojí 7 900,- Kč včetně DPH za osobu. Cena zahrnuje jazykovou výuku v průběhu šesti dnů, výukové materiály, asistenci rodilých mluvčích v průběhu celého pobytu na statku a u zvířat, povídání s veterinářem a o řemeslech, stravování 5x denně a pitný režim, ubytování na penzionu, odpolední a večerní doprovodný program a výdaje na táborové hry a odměny.

 

Uzávěrka přihlášek a úhrada ceny

Turnus stojí 7.900,- Kč včetně DPH za osobu. Fakturu Vám zašleme na základě registrace v našem online formuláři. Účastnický poplatek je nutno zaplatit co nejdříve po obdržení faktury, v případě neuhrazení ve splatnosti faktury bude registrace a účast na táboře pro přihlášené dítě ZRUŠENA. Upozorňujeme, že můžete žádat u svého zaměstnavatele o příspěvek na tento letní dětský tábor pro vaše dítě. Vystavíme fakturu pro zaměstnavatele rodiče. Zařazení dítěte na tábor po úhradě poplatku potvrdíme e-mailem.

Storno podmínky

Zákazník má právo kdykoliv před zahájením akce zrušit svou účast, a to písemným oznámením. Zrušení účasti nastane okamžikem doručení tohoto oznámení. Pořadatel má právo na stornovací poplatky z ceny letního tábora a to ve výši:

  • 0% při zrušení do 31.5. daného roku
  • 50% při zrušení do 15.6. daného roku
  • 100% při zrušení po 15.6. daného roku či při nenastoupení na přihlášený tábor.

Stornovací poplatky se neplatí pokud zákazník za sebe vyšle náhradníka, který písemně potvrdí, že souhlasí se všeobecnými podmínkami pro účast na táboře a doloží potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor.

Více informací Vám rádi poskytneme na níže uvedených kontaktech

 
Srdečně se na Vás těšíme!
FAVORY CAMPER TEAM a jazyková škola Jipka Praha

Proč právě u nás?

  • v roce 2021 zahajujeme již 25. táborovou sezónu,
  • zvířata na statku žijí přirozeně a jsou zvyklá na děti,
  • dítě pozná život na statku a pod vedením zkušených lektorů si obohatí slovní zásobu,
  • pro děti je připraven bohatý program v angličtině bez televize a notebooku,
  • děti se dozví o řemeslech na statku a něco si i vyzkoušejí „na vlastní kůži“,
  • jsme jedním z největších soukromých chovatelů kladrubských koní v České republice,
  • barokní statek Benice má svou bohatou historii a je uprostřed lesů a pastvin.